Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Mamak Petek Temizleme

Bakım Tamir Arıza Kart Tamiri Petek temizleme

Mamak Petek Temizleme

Mamak Mamak Petek Temizleme

Mamak Petek Temizleme servisi olarak kombi petekleriyle alakalı olarak tüm sorunlarınız çözüyoruz. Peteklerinizde ısıtma sorunu olarak  altı ile üstü arasında ki ısı farklılıkları veya son peteklerde ısınmama sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

En önemlisi petek bakımıdır. Peteklerde oluşan kir devir daimi yapamadığı için ısıtma işleme gerçekleşmiyor

Öncelikli olarak peteklerle alakalı olarak yanlış bilinen doğruyu değiştirmek gerekir. Petek temizliği diye bir şey yok ya da petekler temizlenmez. Petek temizliği yapıldığı zaman delinir veya çürür. Bunun gibi bilgilere itibar etmeyiniz. Profesyonelce yapılan bir petek temizle işlemi hiçbir şekilde peteklerinizde hiçbir şekilde delinme veya çürüme yapmaz.

Mamak Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

Ayrıca çoğu insanımız buna servislerde dahil olmakla birlikte kirlenmenin peteklerde olduğu düşünmektedir. Aslı çoğu kez problem peteklere bağlanan tesisat boruların kaynaklıdır. Boruların içleri zamanla sıcak su geçirgenliğini azaltmasından dolayı peteklere yeterince gitmeyen sıcak su peteklerin ısınmamasına neden olur.

İyi bir şekilde doğru ekipmanlarla yapılan Mamak Petek Temizleme işlemi ortalama olarak %30 varan yakıt tasarrufu yapar. Buda sizin daha iyi ısınmanıza ve daha az fatura ödemenize yardımcı olmaktadır.

Bilinçsizce yapılan bir kombi petek temizliği, peteklerin çürümesine , delinmesine ömrünün kısalmasına ve ısıtmama gibi problemlere neden olmaktadır. Çünkü genel olarak müşterilerin kendisi veya Mamak Petek Temizleme işine gelen bazı firmalar peteklerde ki bulunan sıyah sıvının kir olduğu söyleyerek boşaltmasından kaynaklıdır.

Tüm bu süreçlerden dolayı koruyucu sıvı çıkan petekler zamanla içleri çürüyüp daha fazla tortu ve çamurlaşma yapmaktadır.

 Mamak kombi petek temizleme
Mamak kombi petek temizleme

İyi Bir Şekilde Yapılan Petek Temizlik İşlemi Nasıl Olur?

Yapılacak öncelikli işlem Mamak Petek Temizlemede doğru ekipmanlar yapılmalıdır. Peteklerin suyunu boşaltmak petek temizliği değildir. Petek Makinasi ile doğru basınçla yapılmalıdır. Uygun ilaç kullanımladır yapılan bazı ilaçlar çok fazla kimyasal madde içerdiğinden dolayı peteklere zarar vermektedir.

Yukarda belirtiğimiz gibi alanında uzman tarafından yapılmayan bir Mamak Petek Temizleme işlemi hem kombinize hem de peteklerinize zarar vermektedir.

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikli olarak kombinizi çalıştırarak sorunun tam olarak peteklerden mi yoksa kombiden mi kaynaklı olduğunu belirliyoruz. Genel olarak müşteriler ısıtma sorununu olduğu durumda petekten kaynaklı olduğu düşünmekte… Kombiden kaynaklı bir sorunda ne kadar temizlenirse temizlensin ısıtma sorununuz devam edecektir. Ayrıca kombi tesisatının yanlış çekilmesi de ısıtma sorununa neden olur.

Kalorifer petek temizliği işlemine başlamadan önce makine için yer tespiti yapılır. Bu genellikle banyo veya mutfaktır. Burada ki sökülen peteğe makine bağlanır. İlaçla birlikte petekleriniz temizlenir. Bazı Müşterilerimiz peteklerin tek tek sökülerek temizleneceği düşünse de petek temizliği tek petek yapılmaktadır. Bu işlem koruyucu sıvının çıkmasına neden olduğundan dolayı tavsiye etmiyoruz.

Genel olarak müşteri soruları değinmek gerekirse ;

Petek temizliği iyi bir şekilde yapılıyorsa standart bir evde ortalama olarak 1 saat civarında sürmektedir.

Petek temizliği sırasında eviniz kirlenmez.

Sokülen petekten makine ile tek tek petek bakımları yapıyoruz. Belirtmemiz gerek bir nokta ise peteklerin yanlarından hava almak peteklerin temizliği anlamına gelmez.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürede Yaptırmalıyım ?

Ankara Mamak Petek Temizleme firması olarak bu noktada iyi bir şekilde profesyonelce doğru yapılan bir Mamak Petek Temizleme işlemini 2 sene bir yapılamasını tavsiye etmekteyiz.

İyi bir şekilde yapılmayan petek temizliği kombinize de zarar verebilmektedir. Peteklerden oluşan kir kombinizin aksamlarına da zarar vermektedir.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Mamak Petek Temizlemenin Yararları

Uzman ekip ve ekipmanlarla yapılan kombi petek temizliği, hem kombinizin hem de peteklerinizin ömrünü uzatır. Yakıt olarak % 30 varan tasarruf sağlamanıza neden olur. Kombinizin daha rahat çalışarak performansı artar. Olaşabilecek arızalarında önüne geçmiş olursunuz.

Mamak Petek Temizleme Fiyatları

Ankara Mamak Petek Temizleme servisi olarak en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız. Fiyatlar konusunda ise fiyatlarımız evin metre karesine ve petek sayısına göre değişebilmektedir. Bunun durum için daha detaylı bilgiyi servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca sadece petek temizliği değil kombi bakımları içimde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz

Ankara klima ve kombi servisi olarak ayrıcalıklarımızdan her zaman yararlanabilirsiniz. İletişim telefonlarımızdan hafta içi 09.00 – 21.00 saatleri arasında hafta sonu 10,00-18.00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca kombi konusunda diğer yazılarımızı okuyup inceleye bilirsiniz. Web sitemizden ise 7/24 iletime geçebilir ayrıca diğer web sitemizden de yararlı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Sorularınızı ve diğer konularda da aklınıza takılanları yazımızın altındaki yorumlar bölümüne yazmanız halinde en kısa sürede yardımcı olmaktayız

Not: Kalorifer petek temizliği basit gibi görünse de ciddi alınıp profesyonel yardım almanızı tavsiye etmekteyiz. Oluşabilecek ciddi sorunlarını önüne geçmiş olursunuz.

Mamak Petek Temizleme & İndirimli Fiyatlar Garantili İşçilik

Mamak Petek Temizleme Servisi olarak , petek temizliği, Kombi petek temizleği nasıl yapılır? Petek temizleme Fiyatları konusunda % 100 Garantili Çözümler Sunuyoruz

Service Type: Mamak Petek Temizleme

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin